Produkty značky AAlia vynikají svou čistotou a kvalitou!

RUČNĚ TŘÍDĚNÉ A BALENÉ - VOŇAVÉ CELÉ KVĚTY a PLODY.
Jen ruční práce zaručí opravdovou kvalitu výrobku.
Květy jsou nepožkozené řezáním a ve sklenicích či konvicích působí velmi esteticky.
Bylinky můžete pít také preventivně a pro zábavu, nejen při zdravotních potížích.
 
 

Produkty značky GOURMET GOODNESS vynikají svou kvalitou a speciálním zpracováním.Koření v této firmě se vždy peče a potom rozemele

na jemný lahodný prášek.

PŘIVÁŽÍME JE PRO VÁS LETECKY. BALENÍ JSOU VELMI VKUSNÁ A MOHOU SE OPĚTOVNĚ ZAVÍRAT.

Ceylonská skořice Zeylanicum je antibakteriální, působí příznivě na cévní systém a celkově podporuje imunitu.

Na našem trhu je běžně dostupná skořice Cassia, která pálí a obsahuje Cumarin, který není úplně prospěšný pro naše tělo.

Skořice Zeylanicum je lahodná a nasládlá, může se přidávat každý den do kávy. Přivezli jsme pro vás dva druhy produktu:

SKOŘICOVÉ VLOČKY A SKOŘICOVÝ PRÁŠEK 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přečtěte si účinky našich bylin.

Voňavé celé květy a plody můžete používat následujícím způsobem:

 

Lipový květ – čaj z lipového květu je vyhlášený a všeobecně známý lék proti chřipce a s ní souvisejícími onemocněními. Jeho hlavní léčebnou vlastností je silný potopudný účinek a schopnost snižovat horečku. Má i odhleňující účinky, proto se přidává do čajových směsí na průdušky proti kašli. Zřeďuje krev, tím preventivně působí proti zánětu žil a infarktu. Můžeme ho pít jako univerzální a preventivní čaj.

 

Heřmánek – používá se k léčbě zánětů, úvolňuje křeče. Pomáhá při hojení ran, od bolestí a navozuje celkové uklidnění. Je účinný při zánětech pohlavního ústrojí, při žaludečních i střevních problémech.

Měsíček – používá se na čištění krve, při onemocnění jater, na průjmy a záněty tlustého střeva. Zlepšuje trávení a pomáhá při bolestivé menstruaci. Je antibakteriální.

Měsíčkové obklady se používají na hojení jizev a při popáleninách.

 

Levandule – květ levandule je pro své zklidňující účinky používán při bolestech hlavy, nespavosti a nervozitě. Mírně snižuje krevní tlak. Květy se hojně používají v kosmetice a na koupele.

 

Sléz – používáme zevně i vnitřně k ochraně sliznic a pokožky, při vředové chorobě žaludku a střev, při zánětech v ústní dutině. K obkladům a omývání se používá při atopickém ekzému i u dětí, tlumí zánětlivost, ruší svědění a obnovuje normální stav pokožky. Sléz doporučujeme také při zánětu mandlí a hrtanu, při zánětu průdušek a chrapotu.

 

Šípky – jsou obrovským zdojem vitaminu C, což se hodí při nemocech z nachlazení, kašli a horečkách. Příznivě působí na žaludek a při zánětu močového ústrojí a ledvin.

 

Aronie- plodům Aronie se připisují následující blahodárné účinky:

Příznivě ovlivňuje cévní systném  a srdce, Reguluje krevní tlak, Eliminuje žaludeční problémy, odstraňuje těžké kovy z těla, zmírňuje migrény, posiluje imunitní systném, pomáhá zabránit vzniku cukrovky, ovlivńuje zlepšení zraku, zlepšuje paměť, zvyšuje průžnost pokožky, pomáhá při léčbě štítné žlázy.